Martin Stankiewicz i emce prezentują trailery swoich odcinków Czarnego Lusterka!

Martin Stankiewicz i emce prezentują trailery swoich odcinków Czarnego Lusterka!

Polscy YouTuberzy ostatnio mieli okazję zrobić coś naprawdę dużego. Przy współpracy z Netflixem nakręcili oni 4 odcinki miniserialu Czarne Lusterko, które inspirowane jest popularnym serialem Czarne Lustro. Właśnie ukazały się trailery dwóch nadchodzących odcinków!


Czterech twórców polskiego YouTube'a nagrało cztery krótkometrażowe odcinki miniserialu Czarne Lusterko. Są to: Krzysztof Gonciarz, Grupa Filmowa Darwin, emce oraz Martin Stankiewicz. Ostatnich dwóch twórców pochwaliło się trailerami do swoich odcinków. Poniżej znajdziecie trailer produkcji Martina, która nazywa się "Suma Szczęścia":A tutaj 69,90 od emce:Widać, że obie produkcje stoją na światowym poziomie, a swoim klimatem pasują do pierwowzoru, czyli Black Mirror. Zawodowi aktorzy, profesjonalna produkcja i scenariusz to rzeczy, które sprawią, że mini seria od polskich YouTuberów powinna zostać naprawdę dobrze przyjęta. Mamy nadzieję, że produkcja zyska popularność nie tylko w naszym kraju, ale także poza granicami. W końcu Netflix to platforma, z której korzystają ludzie na całym świecie.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.