Mario Bros najprawdopodobniej doczeka się wersji kinowej! 

Mario Bros najprawdopodobniej doczeka się wersji kinowej! 

Już niedługo najbardziej znany hydraulik na świecie może zagościć w kinach. Produkcja Super Mario Bros jest w bardzo wczesnej fazie produkcji. 


"Wczesna faza produkcji" nie pozwala nam jeszcze określić głównego scenarzysty filmu o hydraulikach, wiemy jednak, że rozmowy o produkcji tego filmu trwają już rok. The Wall Street Journal podaje, że produkcją filmu o Mario zainteresowany jest prawdziwy gigant w świecie animacji Illumination Entertainment, należący do Universal Pictures.  Illumination Entertainment jest odpowiedzialne za takie hity jak Minionki czy Jak Ukraść Księżyc.Nintendo, które jest właścicielem marki Mario, musi jeszcze dojść do porozumienia z Illumination Entertainment, co może nie być łatwe. W grę wchodzą ogromne pieniądze, a co ważniejsze, reputacja marki, która może zostać zhańbiona złym filmem. Obawy Japończyków są zrozumiałe, mając na uwadze film z 1993 roku, który okazał się ogromną klapą. Wygląda jednak na to, że obie strony dojdą do porozumienia, wszak Illumination Entertainment ma już wyrobioną porządną markę w świecie animacji.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.