Najpopularniejsza polska TikTokerka ma już 10 milionów obserwujących

Najpopularniejsza polska TikTokerka ma już 10 milionów obserwujących

TikTok jest aplikacją, która w niesamowitym tempie zyskuje na popularności. Na tę chwilę z usługi każdego dnia korzysta już blisko miliard użytkowników z całego świata. Twórcy, którzy publikują materiały wideo na platformie, są natomiast coraz to bardziej rozpoznawalni, a ich zasięgi robią wielkie wrażenie. W ostatnich dniach najpopularniejsza polska TikTokerka przebiła próg 10 milionów obserwujących!


Maria Jeleniewska jest najpopularniejszą polską TikTokerką. Na swoim profilu publikuje różnego rodzaju kreatywne materiały w tym m.in. transitons czy trendy aplikacji w swoim wykonaniu. Wczoraj Marysia po kilku latach twórczości przebiła próg 10 milionów obserwujących, dokonując tego jako pierwsza osoba w Polsce.
@jeleniewskaOnly MUSERS remember this one ##transition 😳🤪 ##remake ##musically ##muser ##dc ##foryou ##fyp ##viral ##transitioner ##poland ##dlaciebie ##xyzbca♬ In The Name Of Love - freshhbeats
Przy okazji tej wiadomości warto zaznaczyć, że obecnie najpopularniejsze konto na TikToku należy do @charlidamelio, która posiada 85 milionów obserwujących. Chociaż Marii Jeleniewskiej do tego wyniku jeszcze wiele brakuje, należy jej pogratulować ogromnego sukcesu oraz zaangażowania w materiały, które regularnie tworzy dla swoich fanów z całego świata.

 

KLIKNIJ TUTAJ ABY PRZEJŚĆ DO BIOGRAFII MARII JELENIEWSKIEJ NA APYNEWS!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.