Marcin Najman założył kanał na YouTube

Marcin Najman założył kanał na YouTube

Marcin Najman już niedługo zakończy karierę jako zawodnik mieszanych sztuk walki. Mężczyzna postanowił zabrać się za zupełnie inną branżę - tworzenie materiałów o tematyce lifestylowej na YouTube.


Kariera sportowca jest bardzo dynamiczna, ale także krótka. Marcin Najman, w wieku 41 lat, niedługo pożegna się ze sceną MMA. Zawodnik postanowił więc znaleźć sobie nowe zajęcie, które będzie sprawiało mu przyjemność. Wybór padł na tworzenie filmów na YouTube.

Jak poinformował mężczyzna, uruchomiony został właśnie kanał o nazwie "W ringu z Najmanem". Prowadzona będzie na nim lifestylowa seria "Mocne Uderzenie". Czego możemy się spodziewać?Przede wszystkim filmów o życiu, sporcie oraz polityce. Co ciekawe, pierwszy materiał dotyczyć będzie tej trzeciej tematyki. Gościem premierowej produkcji zostanie Janusz Korwin-Mikke, poseł IX kadencji Sejmu RP. Odcinek zadebiutuje w środę (22.04) o godzinie 18:00.

Opinie na temat projektu Marcina Najmana są podzielone. Część osób uważa pomysł stworzenia kanału na YouTube za pomyłkę, a część popiera zawodnika w świeżej inicjatywie. Tak czy siak - życzymy powodzenia!

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.