Marcin Malczyński rzuca wyzwanie do walki na FAME MMA 4

Marcin Malczyński rzuca wyzwanie do walki na FAME MMA 4

Jeszcze do niedawna internet żył galą FAME MMA 3, która pod koniec marca odbyła się w łódzkiej Atlas Arenie. Teraz wszyscy mówią już o nadchodzącej 4 edycji gali. Pierwsza z walk znanych polskich YouTuberów na tym wydarzeniu jest już niemal pewna. Kogo zobaczymy w oktagonie?


Już 22 czerwca w Częstochowie odbędzie się 4 gala  freak-fight - FAME MMA. Od kilku dni portale plotkarskie spekulują kto pojawi się w ringu. Najczęściej wymienianym pseudonimem jest Rafalala, która rzekomo podzieliła się informacjami na temat potencjalnej walki. Organizatorzy jednak milczą w tej sprawie, zdradzając tylko, że już wkrótce poznamy pełną kartę walk. Jedna z nich została już niemal potwierdzona - chodzi o udział Marcina Malczyńskiego. Dziś na jego kanale pojawił się materiał, w którym znany YouTuber wyzywa na pojedynek znajomego twórcę - AdBustera. Marcin zaznacza, że nie ma z Markiem żadnego konfliktu, lecz liczy na wyrównaną i czysto sportową walkę.Marcin Malczyński jest jednym z najbardziej wyczekiwanych zawodników gali. Teraz poinformował, że w końcu jest gotowy na udział w sportowej walce. AdBustera wyzwał nieprzypadkowo - obaj zawodnicy mogą pochwalić się podobnymi warunkami fizycznymi, a także doświadczeniem w sportach walki. Zarówno Marcin jak i Marek trenowali BJJ. Udział AdBustera jest bardzo możliwy, gdyż już wcześniej uczestniczył w gali FAME MMA 2. Na mediach społecznościowych twórców mogliśmy śledzić natomiast pewne wpisy, które sugerowały to, że do takiego pojedynku dojdzie. Marek opublikował zdjęcie z treningu dodając tajemnicze hashtagi - "4" oraz "M". Wszystko wskazuje na to, że już w czerwcu w oktagonie zobaczymy walkę znanych polskich YouTuberów. 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

Ostatni widok przed snem? 😁 #4 #M


Post udostępniony przez Marek Hoffmann (@adbunio)


Jeśli dojdzie do tej konfrontacji, komu będziecie kibicowali?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.