Marcin Malczyński wytatuował psa ze schroniska! Nie bez powodu

Marcin Malczyński wytatuował psa ze schroniska! Nie bez powodu

Marcin Malczyński to YouTuber, który zyskał rozgłos dzięki filmom typu "Typowy dres", czy "Dawniej vs dziś". Twórca poza prowadzeniem kanału wykorzystuje swoją popularność i poświęca czas na pomoc bezdomnym zwierzętom. Teraz Marcin zrobił coś, dzięki czemu będzie pamiętał o biednych zwierzętach, którym pomaga, do końca życia.


Marcin już kilkukrotnie pokazywał na swoim Instagramie zdjęcia z akcji, które na celu miały pomoc bezdomnym psom ze schroniska. Widać, że twórca kocha zwierzęta i bardzo się o nie martwi.W najnowszym filmie wspomina, że każdy z psów ze schroniska, niezależnie od wieku, zasługuje na miłość i opiekę od dobrego właściciela. Twórca zachęca, aby zaadoptować zwierzaka i sprawić, że będzie on szczęśliwy. YouTuber zdradza również, że każda wizyta w schronisku wywołuje u niego wzruszenie i sprawia, że ma w oczach łzy, gdy słyszy szczekanie i skomlenie psów zamkniętych za metalowymi kratami.


W najnowszym filmie, poza opowieścią o wizytach w schronisku, Marcin pokazał, jak bardzo zależy mu na szczęściu zwierząt, które czekają na adopcję. Świeżo zrobiony tatuaż YouTubera przedstawia jednego z psów, który był w schronisku, jednak został adoptowany i ma kochającą właścicielkę. Pod wizerunkiem psa widnieje napis "Weź mnie do domku", który w odniesieniu do całej akcji, ma zachęcić jak najwięcej osób do przygarnięcia bezdomnego zwierzaka. Marcin twierdzi, że chciał tym pokazać, że trzy godziny cierpienia fizycznego, związanego z tatuowaniem, jest niczym, w porównaniu z cierpieniem fizycznym i psychicznym, jakiego przez setki, a nawet tysiące godzin doświadczają psy ze schroniska.


Twórca chciałby jak najbardziej pomóc zwierzętom. Liczy, że pomogą mu w tym jego widzowie, którzy wykażą się zrozumieniem i dobrym sercem. W opisie, YouTuber wstawił kilka linków do schronisk, z którymi współpracował. Marcin załączył tam także odnośniki do stron fundacji, które zajmują się pomocą bezdomnym zwierzakom. YouTuber zachęca, aby wstawiać na Instagramie swoje zdjęcia z adoptowanymi zwierzętami z tagiem #WEŹDODOMKU. Jak twierdzi, nie zbiera on pieniędzy, a jedynie stara się otworzyć oczy i zmienić podejście ludzi. Mamy nadzieję, że film Marcina sprawi, że chociaż kilka zwierząt ze schroniska znajdzie odpowiedzialnego i kochającego właściciela, który zapewni swojemu pupilowi wszystkie podstawowe potrzeby, jak również bezpieczeństwo i miłość.

Poniżej znajdziecie polecane przez Marcina schroniska. Jeśli bylibyście zainteresowani oddaniem znalezionego psa lub adopcją zwierzaka, koniecznie zajrzyjcie:

Schroniska:
http://schroniskowroclaw.pl/
http://www.schroniak.pl/
http://www.celestynow.toz.pl/

Oraz fundacje:
http://matuzalki.pl
http://www.2plus4.org
http://www.wroclaw.toz.pl/

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl