Marcin Malczyński pomaga psiakom!

Marcin Malczyński pomaga psiakom!

Sezon świąteczny już w pełni, a z nim wiąże się pomaganie potrzebującym. Pojawiło się wiele charytatywnych streamów, które podsumowaliśmy tutaj i tutaj. Dzięki zebranym pieniądzom udane święta będzie miało wielu potrzebujących ludzi, natomiast Marcin Malczyński działa na rzecz zwierząt, które także potrzebują pomocy.


Marcin Malczyński daje się ponieść magii świątecznej pomocy i postanowił on pomóc zwierzętom. Jak sygnalizuje, nadchodzi zima i trzeba zadbać o naszych czworonożnych przyjaciół, którzy bez naszej pomocy mogą nie przetrwać zimy.

Jak widzimy na poniższym zdjęciu, Marcin czynnie działa na rzecz zwierząt i próbuje zapewnić przynajmniej części z nich odpowiednie warunki do przeżycia.Młody YouTuber nakłania swoich widzów, żeby wspomóc schroniska i fundacje zamiast wysyłać pieniądze na "patologiczne streamy i inne głupoty". Nie da się ukryć, że Marcin ma dużo racji, bo często pieniądze moglibyśmy wydać z większym pożytkiem. Warto pomagać, a przede wszystkim tym, którzy od naszej pomocy są uzależnieni.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.