Marcin Malczyński dorzuca 1000zł za znalezienie sprawcy przestępstwa

Marcin Malczyński dorzuca 1000zł za znalezienie sprawcy przestępstwa

Przemoc w jakimkolwiek wymiarze jest czymś, co nie powinno być przez nikogo akceptowane. Szczególnie staje się ona niebezpieczna, jeśli niesie ze sobą konsekwencje w postaci uszczerbku na zdrowiu lub życiu. Dziś w nocy doszło do strasznego czynu, a YouTuber - Marcin Malczyński, postanowił wspomóc akcję szukania sprawcy przestępstwa.


Jeśli jeszcze nie słyszeliście o tym zdarzeniu, już śpieszymy wam z wyjaśnieniem. Dziś w nocy w miejscowości Janowice, doszło do zabicia psa. Według najnowszych ustaleń policji, ktoś złapał zwierzę i zastrzelił je z wiatrówki lub wbił mu nóż. Jego właściciel - Arthur Wiśnia, podzielił się tą straszną informacją na swoim profilu na Facebooku. Dopisał tym samym, że oferuje 2000 złotych za znalezienie sprawcy tego przestępstwa.Powyższy post został udostępniony już ponad 14 tysięcy razy, a wśród osób, które podały go dalej, znalazł się właśnie Marcin Malczyński. To on zaoferował, że dorzuci od siebie kolejne 1000 zł, dla osoby, która odnajdzie odpowiedzialnego za ten nieludzki czyn.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.