Marcin Dubiel z wyjaśnieniami ostatnich wydarzeń

Marcin Dubiel z wyjaśnieniami ostatnich wydarzeń

Na kanale Marcina Dubiela pojawił się właśnie materiał o wymownym tytule "Co dalej...". Twórca, który w ostatnim czasie spotkał się z ogromną falą krytyki postanowił przedstawić minione wydarzenia z własnej perspektywy.


Marcin Dubiel pod koniec października wyruszył do Kenii. Głównym celem podróży była pomoc Fundacji Siewców zbierającej pieniądze na budowę lokalnego ośrodka rehabilitacyjnego dla najmłodszych. Realizacja przedsięwzięcia nie poszła jednak tak pomyślnie, jak pierwotnie zakładano.

Wszystko przez wizerunkową wpadkę Marcina, która niestety zagłuszyła szczytne przedsięwzięcie. Chodzi oczywiście o instagramowe nagranie, gdzie jeden z uczestników wyjazdu wypowiada rasistowskie słowa w stosunku do dziecka. Twórca postanowił przedstawić całą historię ze swojej perspektywy oraz jeszcze raz przeprosić.

Marcin najbardziej żałuje tego, że "głupia wpadka wizerunkowa" zaprzepaściła szanse na uzbieranie zakładanego miliona złotych na budowę ośrodka rehabilitacyjnego. Udało się zgromadzić wyłącznie 350 tys. złotych. Projekt oczywiście zostanie zrealizowany, lecz na nieco mniejszą skalę niż początkowo planowano.

Z ust influencera po raz kolejny usłyszeliśmy przeprosiny, a także zapewnienia odnośnie tego, iż wyjazd nie miał na celu ocieplenia wizerunku. Marcin ze łzami w oczach opowiedział o szczegółach przedsięwzięcia oraz o własnej przemianie wewnętrznej.Twórca potwierdził także doniesienia o tymczasowym odejściu z Teamu X. Marcin chce skupić się obecnie na rodzinie oraz porządkowaniu "bałaganu w swojej głowie". Nadal będzie zamieszkiwał dom zespołu, ale nie zamierza brać udziału w nagraniach.

 

Co sądzicie o wyjaśnieniach Marcina? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.