Marcin Dubiel z własną książką

Marcin Dubiel z własną książką

Pokemon GO to produkcja, o której w ostatnich miesiącach było bardzo głośno. Na chwilę obecną jej popularność drastycznie spada, lecz nie oznacza to, iż nikt się nią nie interesuje. Jak na razie nie spada z podium najlepiej zarabiających i najpopularniejszych gier mobilnych, więc nadal mówimy tu o czymś bardzo dużym. Idąc dalej - normalne jest, że do popularnej gry pisane są rozmaite poradniki z różnymi wskazówkami. Nie inaczej jest z hitem od Niantic.


Od momentu startu aplikacji w internecie oraz prasie mogliśmy natknąć się na przewodniki, dzięki którym nasze polowania na Pokémony stawały się łatwiejsze i bardziej opłacalne. Wygląda na to, że w październiku będziemy mieli okazję zaobserwować premierę kolejnego, dość nietypowego dzieła poświęconego tematyce wirtualnych stworów. Słowo "nietypowe" padło całkowicie świadomie i zamierzenie, bowiem autorem nowej książki zostanie... YouTuber, a dokładniej Marcin Dubiel.


marcindubielpoke


Fakt, że jeszcze o tym nie słyszeliście jest całkowicie zrozumiały, albowiem Marcin z nieznanych przyczyn nie pochwalił się swoimi planami wydawniczymi na żadnym portalu społecznościowym. Poradnik autorstwa popularnego twórcy będzie nosił tytuł "Pokémon Go: Niezbędnik gracza. Nieoficjalny przewodnik" i swoją premierę będzie miał 10 października. Jeżeli jesteście zainteresowani opisanym powyżej dziełem, to zapraszamy na stronę księgarni internetowej, gdzie ową książkę można przedpremierowo zamówić. Z oficjalnego opisu na stronie możemy się dowiedzieć, że czytając poradnik poprawimy swoje umiejętności w zakresie łapania potworów oraz nauczymy się zarządzać własnym Pokédexem tak, jak robi to Marcin Dubiel.
Okładka książki "Pokémon Go: Niezbędnik gracza. Nieoficjalny przewodnik" autorstwa Marcina Dubiela. Okładka książki "Pokémon Go: Niezbędnik gracza. Nieoficjalny przewodnik" autorstwa Marcina Dubiela.

Mimo tego, że Marcin nie nagrał do tej pory Pokemonów na swój kanał, nie raz chwalił się, że w nie gra. Raz skończyło się to nie najlepiej, bo próbował łapać stwory jednocześnie prowadząc samochód, co skończyło się kontrolą policji. Mamy nadzieję, że w swojej lekturze odradzi nam tego typu sposób.


Przy okazji zapraszamy Was na nasz niedawny artykuł, w którym poruszaliśmy popularną ostatnio kwestię pisania książek przez YouTuberów. Jeżeli chcecie dowiedzieć się jaki twórca planuje w niedalekiej przyszłości wydać własne dzieło to zapraszamy do przejścia tutaj.


Co sądzicie o kroku ze strony Marcina Dubiela? Gracie w ogóle jeszcze w Pokemon GO? Piszcie w komentarzach, jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.