Marcin Dubiel nareszcie imponuje. Szczerze opowiada o swojej karierze

Marcin Dubiel nareszcie imponuje. Szczerze opowiada o swojej karierze

Wczoraj Marcin Dubiel opublikował film inny niż jego poprzednie materiały. Postanowił on szczerze porozmawiać ze swoimi widzami o nachodzących go ostatnio przemyśleniach. Marcin pokazuje w nim swoje drugie, niecodzienne oblicze, które jest zdecydowanie warte uwagi.


Zapewne każdy twórca, który odniósł sukces wie przez co przechodzi Marcin. Zresztą nie trzeba mieć setek tysięcy subskrypcji na koncie żeby wyobrazić sobie, jak bardzo sława i pieniądze mogą zmienić człowieka. Z każdym kolejnym widzem pojawiają się nowe znajomości i nowe oferty współpracy od marek, co naprawdę może zawrócić w głowie. Nietrudno się w tym wszystkim zatracić i zapomnieć o przeszłości, ale jak się okazuje, może okazać się to dość zgubne w skutkach.Niewątpliwie film Marcina daje wiele do myślenia. Mówi nam, że warto czasem zatrzymać się i pomyśleć co tak naprawdę robimy i czy nie jest to czasem złe wobec innych osób. Powinniśmy ustawić sobie także pewne priorytety - mowa tu o rodzinie i znajomych. Dopiero później korzystać z naszych możliwości i stale się rozwijać. Do tego wszystkiego mówi, że warto próbować i ryzykować, tak aby być zadowolonym z danych efektów w przyszłości.

Jeśli ktoś oceniał do tej pory tego YouTubera negatywnie, dowie się wielu rzeczy, które powinny rozjaśnić mu osobę Marcina. Twórca opowiada m.in. o swojej przyjaźni ze Stuu i o tym jaka była jego droga do tego, że ma tyle subskrypcji oraz decyduje się nagrać tego typu materiał.

Jak YouTuber wspomniał na samym jego początku, potrzebował trzech prób do przekazania tego co chciał powiedzieć i sam do końca nie wiedział czy tworzy ten materiał bardziej dla widzów czy dla siebie. Niewątpliwie materiał rzuca nieco inne światło na postać Marcina Dubiela, którą mogliśmy obserwować w internecie przez kilka ostatnich miesięcy.

A Wy co myślicie o tym nietypowym filmie Marcina? Napiszcie co myślicie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.