Mandzio znalazł się w TOP10 polskiego YouTube!

Mandzio znalazł się w TOP10 polskiego YouTube!

Ostatnie kilka dni były dla Łukasza Samonia oraz dla sytuacji w TOP 10 polskiej sceny YouTube naprawdę ogromnym zaskoczeniem i sporą zmianą. Na kanał twórcy przybyło w krótkim okresie czasu naprawdę sporo całkowicie nowych widzów i co ważne - nie miało na to wpływu żadne zamieszanie z jego udziałem!


Aktualny przyrost subskrypcji u Łukasza wynosi dziennie ponad siedem tysięcy - i tak jest przez trzy dni. Jego najnowsze filmy także zyskują nie małą popularność przekraczając nawet 600 tys. wyświetleń. Głównie to materiały z gry Cat Goes Fishing  cieszą się u Mandzia największą oglądalnością, co z pewnością przełożyło się także na znaczny wzrost posiadanych subskrypcji na głównym kanale. W momencie pisania artykułu twórca gromadzi u siebie ponad 1,400 miliona osób, a liczba ta cały czas się sukcesywnie powiększa. Postęp ten śledzić możecie na naszej stronie.Oprócz świetnego przyrostu, Łukasz pochwalić się może faktem, że w przeciągu jednego dnia wyprzedził TRZY kanały tym samym plasując się w TOP 10 polskiego YouTube. Mandziowi udało się wskoczyć przed Niekrytego Krytyka, SKKF'a oraz ROJSONA.

Mandzio skomentował sytuację na swoim najnowszym filmie, gdzie opisuje zmiany jakie zaszły w TOP 10 oraz dziękuję swoim widzom, że tak licznie postanowili rozpocząć śledzenie jego twórczości. Materiał zamieszczamy poniżej:

Co sądzicie o tak dużym przyroście nowych subskrypcji na kanale Mandzia? Piszcie w komentarzach!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.