Mandzio powraca do serii 60 seconds po wielkiej aktualizacji gry!

Mandzio powraca do serii 60 seconds po wielkiej aktualizacji gry!

"60 Seconds" to gra, która na kanale Mandzia pojawiała się wielokrotnie. Wraz z kolejną aktualizacją twórca postanowił ponownie uratować członków rodziny zamkniętych w bunkrze, a nowe dodatki do gry jedynie uświetniły rozgrywkę. 


Ogromny update "60 Seconds" sprawił, że Mandzio postanowił wrócić do wrzucania odcinków z gry na swój kanał. W najnowszym odcinku twórca zapowiedział, że aktualizacja i nowe tryby są świetną okazją do ponownego ogrywania tytułu, który już wcześniej cieszył się sporą popularnością wśród widzów YouTubera. Wczorajszą rozgrywkę Mandzia zobaczycie poniżej.


Warto wspomnieć, że jego widzowie naprawdę lubią oglądać wspomnianą grę. Najpopularniejszy film z rozgrywki "60 Seconds"został dodany ponad 3 lata temu, zaledwie kilkanaście dni po oficjalnej premierze gry. Nagranie zdobyło aż ponad 1,2 mln wyświetleń i jest jednym z najpopularniejszych materiałów na kanale twórcy. YouTuber stworzył aż 36 odcinków z gry, a my możemy spodziewać się kolejnych już w najbliższym czasie.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.