Mandzio postanowił rozliczyć się ze swoją przeszłością

Mandzio postanowił rozliczyć się ze swoją przeszłością

Mandzio opublikował materiał opowiadający o swojej walce z otyłością oraz problemami, z którymi musiał mierzyć się przez ostatnie kilkanaście lat. Twórca zapowiedział przy okazji powrót do regularnego nagrywania filmów.


Na kanale Łukasza Samonia pojawił się materiał pod tytułem "Rozliczenie z przeszłością". YouTuber postanowił przybliżyć to, jak przez większość czasu wyglądało jego życie i dlaczego zdecydował się na podjęcie walki z otyłością. Film trwa niemalże pół godziny.

Twórca opowiedział tak naprawdę całą swoją historię - od najmłodszych lat bowiem borykał się z problemami zdrowotnymi, które na przestrzeni życia ewoluowały. Rodzice na samym początku niekoniecznie dobrze podchodzili do jego kłopotów i wysyłali na... obozy odchudzające. Łukasz przez swoją wagę był również wyśmiewany przez rówieśników.Mandzio kilka razy próbował zrzucać kilogramy, lecz zawsze kończyło się to niepowodzeniem. Udało mu się to dopiero niedawno, co oczywiście przeszło dosyć głośnym echem wśród społeczności. Rzecz jasna waga nie była jedynym problemem YouTubera. Wpłynęła ona na jego psychikę, podejście do życia oraz stosunki z najbliższymi.

Opublikowany materiał jest więc tak naprawdę klipem ukazującym samoświadomość Łukasza odnośnie do popełnionych błędów. Jeśli więc śledzicie lub śledziliście działalność tego twórcy, to myślę że warto go obejrzeć.

 

Co sądzicie o metamorfozie Mandzia? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.