Mandzio i Kolega Ignacy już niedługo otwierają nowy kanał!

Mandzio i Kolega Ignacy już niedługo otwierają nowy kanał!

Już wiemy, nad czym pracują Mandzio i Kolega Ignacy! Twórcy jakiś czas temu zaszczepili w nas ciekawość, udostępniając na swoich mediach społecznościowych żółte zdjęcia w tle, nie informując jednak o co konkretnie chodzi. Znamy szczegóły!


Każdy może sobie z łatwością zwizualizować, jak wygląda żółte tło na Facebooku, dlatego odpuścimy sobie przeklejanie go tutaj. Dotychczas jednak wiedzieliśmy tylko tyle, że to żółte tło łączy Mandzia i Kolegę Ignacego. Teraz jednak wiemy, że zakładają oni wspólny kanał!

Nie wiadomo jeszcze, jak będzie się on nazywał, wiemy za to, że startuje we wtorek 23 stycznia o godzinie 18. Ma on opierać się na duecie Mandzia i Ignacego, którzy będą ze sobą po kumpelsku rywalizować. Twórcy zapowiadają, że będzie to najlepszy duet na polskim YouTube.Jesteśmy bardzo ciekawi, co nowego wniesie na polski YouTube współpraca tych dwóch YouTuberów. Ich główną siłą zapewne będzie to, że są oni po prostu dobrymi przyjaciółmi prywatnie. Mamy nadzieję, że rzeczywiście będzie to najlepszy duet na YouTube i mocno trzymamy za to kciuki!

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.