Mamiko i Naruciak wystąpią w... serialu kryminalnym!

Mamiko i Naruciak wystąpią w... serialu kryminalnym!

Polscy twórcy internetowi już od dłuższego czasu nie ograniczają się tylko do swojej pierwotnej działalności. Coraz częściej ich udział zauważalny jest w programach telewizyjnych, co często jest krytykowane przez widzów. Nie można jednak mówić w takich przypadkach o zmianie branży, bo jak na razie żaden większy. YouTuber z naszego kraju nie postanowił zrezygnować z kanału na rzecz innego medium. 


Oczywiście, wśród naszych rodaków wymienić można kilka osób, które działają równocześnie na YouTube, jak i w telewizji. Idealnym przykładem jest chociażby Radek Kotarski wrzucający co jakiś czas ciekawe filmy na swój kanał, jak i tworzący specjalną serię historyczną w publicznej telewizji oraz promujący w reklamach popularny bank. Nie zrezygnował on jednak ze swojego pierwotnego pola do popisu. Podobną sytuację możemy nakreślić na przykładzie Karola Paciorka, który również posiada swój własny program w telewizji i w niczym nie przeszkadza mu to w prowadzeniu także profilu na YouTube.

Tymczasem będziemy świadkami znacznie częstszego przypadku, a mianowicie występu dwóch YouTuberów w serialu. Mowa tutaj o Naruciaku oraz Mamiko - zobaczymy ich w jednym z odcinków "Rewiru", czyli całkowicie nowego programu, który zadebiutuje na AXN pod koniec kwietnia. Ten kryminalny serial opowiadać będzie o pracy wrocławskich policjantów i na razie nie wiadomo nic w jakiej roli zobaczymy popularnych twórców. Odcinek z nimi natomiast ukaże się w połowie maja.Na profilach społecznościowych YouTuberów na razie cisza na temat występu w serialu, lecz na pewno w niedługim czasie podzielą się ze swoimi widzami tą informacją.

Co sądzicie o występie Adama i Weroniki w tym programie? Piszcie!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.