Mama Blowa przejmie jego kanał?

Mama Blowa przejmie jego kanał?

Twórcy na YouTube kończą swoją karierę z różnych powodów. Najczęstszym z nich jest po prostu tzw. niemoc twórcza polegająca na braku motywacji i braku pomysłów na nowe materiały. Wczoraj na kanale Blowa pojawił się materiał, którego początek sugerował, że Karol oddaje kanał swojej mamie, która będzie się nim zajmować na czas nieobecności YouTubera.


Twórca podszedł do tematu naprawdę poważnie - banner oraz awatar, który mogliśmy obserwować przez dłuższy czas na jego kanale został podmieniony na grafikę z podobizną jego mamy. Zasugerował tym samym, że naprawdę przekazuje jej dalszy rozwój swojej działalności. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zaobserwować zmian bezpośrednio na kanale Karola, to spojrzyjcie nieco niżej lub zajrzyjcie tutaj.
Zmieniony banner oraz awatar na kanale Blowka. Zmieniony banner oraz awatar na kanale Blowka.

Wczoraj natomiast u Blowka pojawił się film noszący nazwę "KOŃCZĘ Z YOUTUBE, OTWIERAM...". Oczywiście większość osób nie wzięło na poważnie tego tytułu, lecz w duecie z miniaturką mógł zmylić nie jednego użytkownika. Karol rozpoczął materiał od krótkiego oświadczenia głoszącego, że kończy z karierą w serwisie YouTube i kanał przejmuje jego mama. Jednak to, czym zamierza zająć się pod swoją nieobecność wyjawił chwilę po wstępie. Jeśli nie widzieliście całego filmu i nie macie pojęcia, co zamierza otworzyć zapraszamy poniżej:
Czekamy zatem na rozwój całej akcji i zobaczymy czy faktycznie mama Blowa nagra jakieś indywidualne materiały. Nie ukrywamy, jesteśmy naprawdę ciekawi tego, jak by się prezentowały!


Co sądzicie o całym wydarzeniu? Czy mama Blowa ma szansę odnieść sukces na YouTube? Piszcie w komentarzach!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.