Mały twórca warty polecenia #15 - Na Pełnej

Mały twórca warty polecenia #15 - Na Pełnej

W poprzednim tygodniu małym twórcą wartym polecenia był Sawica. Na jego kanale triumfuje znana karcianka spod szyldu studia Blizzard, a chodzi tu oczywiście o Heartstone. O jego osobie możecie przeczytać klikając tutaj. Natomiast dzisiaj pragniemy przedstawić Wam dwójkę komediantów, którzy swoimi filmami potrafią rozbawić chyba każdego!


Adam Strycharczuk i Jan Frączek poznali się 3 lata temu na jednej z domówek, na której obaj nie znali prawie nikogo. Koleżanka Adama, powiedziała mu, że pewien Janek, który także uczestniczył w imprezie, to bardzo zabawny chłopak. Na szczęście Adam postanowił sprawdzić jego poczucie humoru i dzięki temu szybko się zaprzyjaźnili. Przyszli twórcy, zainteresowani tematem YouTube, zaczęli planować swoje pomysły na kanał. Już miesiąc od pierwszego spotkania wypuścili pierwszy film pt. „Kebab w picie”. Tak właśnie rozpoczął się czas parodii, rozbrajających sucharów i żartów.

Po kilku dobrych produkcjach, twórcy wpadli na kolejny pomysł i wtedy też zaczęli kręcić „Na Pełnej Show", czyli nic innego jak pełne śmiechu spędzenie czasu z chłopakami w rolach głównych.

Oprócz tego, na kanale prowadzona jest seria „Na Suchej", która, jak sama nazwa mówi, jest jednym, wielkim, suchym żartem. Trzeba przyznać, że zaskoczenie to drugie imię ich kanału, ponieważ każdy z kilkunastu już materiałów z tej serii, potrafi rozbroić nie jednego „poważniaka".

Nie możemy pominąć także jednej z najpopularniejszych serii „Na Pełnej". Jest nią oczywiście lista parodii muzycznych, których YouTuberzy zdążyli już nagrać kilka. Najlepszym przykładem jest parodia piosenki "Stolen Dance" Milky Chance'a, która w wersji chłopaków została przemianowana na „Szedłem po kebaby", albo ich ostatnia produkcja "Ja Jem Kebaba" czyli w oryginalnej odsłonie - popularne ostatnio „Ain't Your Mama" Jennifer Lopez.


Jak można zauważyć, Adam i Janek lubią robić filmy o jedzeniu, a w szczególności o kebabach. Co ciekawe, to nie przypadek, bo według twórców wszystko zaczęło się właśnie od mięsa w bułce, który był starym dowcipem Jana. Żart krążył za nimi dość długo, aż wreszcie postanowili wykorzystać pomysł.

Sami twórcy, opisują swoją działalność w taki sposób:
Na Pełnej to dowcip, piękne dziewczyny i pyszne posiłki. To, czego potrzebujesz do życia.

Szczerze polecamy kanał „Na Pełnej" i zachęcamy do odwiedzenia i poznania chłopaków trochę bliżej!


Piszcie w komentarzach co sądzicie o tym kanale oraz zachęcamy Was do podsyłania własnych propozycji, jeśli chodzi o małych twórców wartych polecenia!