Mały twórca warty polecenia #14 – Sawic

Mały twórca warty polecenia #14 – Sawic

Jak co każdy wtorek, polecamy wam małego twórcę. Tydzień temu pod lupę wzięliśmy kanał „Doktor Borginson”, o którym przeczytać możecie tutaj. Teraz zajmiemy się czymś, czego jeszcze w naszej serii artykułów nie było. Głośnymi brawami powitacie Sawica, karczmarza, którego największa pasją jest gra w Hearthstone’a!


Hearthstone to dobrze wszystkim znana karcianka ze studia Blizzarda. W szybkim tempie podbiła rynek gier karcianych zdobywając serca graczy swoją prostotą, nawiązaniem do jednego z najpopularniejszych uniwersum jakie stworzyła Zamieć oraz przede wszystkim przyjemnym wyglądem łączącym w sobie elementy bajkowe jak i trochę bardziej poważne, bo nie możemy zapominać, że świat Warcrafta potrafi być bardzo mroczny.
YouTube posiada już kilku dobrych twórców skupionych na Hearthstone, ale nigdy za wiele materiałów wprowadzających nowych graczy w tajniki tej niezwykle wciągającej gry. Tak oto o miejsce w czołówce walczy Sawica. Sam o swoim kanale pisze tak:
Witam serdecznie w naszym zakątku internetu - W KARCZMIE "U SAWICA" Przysiądź się do stołu, zagadaj do kompanów zabawy i odpręż przy partyjce z przyjaciółmi. Chcemy stworzyć tutaj społeczność przyjazną każdemu, kto będzie chciał wpaść do tej Karczmy i odpocząć lub zabawić się z przyjaciółmi przy wtórze gry Hearthstone. Nie osiągnę tego celu sam, dlatego pamiętaj: Ta Karczma jest dla nas wszystkich, więc dbajmy od nią wspólnie!

I tak jak Sawic opisuje swój kanał tak robi. Tworzy materiały najróżniejszego typu, oczywiście wszystkie są związane z karcianką ze studia Blizzard Entertaiment. Czego tak naprawdę możemy się spodziewać? Otóż Sawic dzieli swoje materiały w playlisty i tak oto możemy zobaczyć omówienia kart z poszczególnych dodaktówch do gry czy walki w przygodach, jego zmagania na arenach, pomysły na talie, czy karczemne bójki

Przedwieczni bogowie:

Pomysły na talie:

Karczemna bójka:

Decki dla beki:

Na szczególną uwagę zasługują jego materiały z serii Poradnik Rankingowy w którym omawia zawiłości talii, które aktualnie są grane w drabince rankingowej. Dzięki temu możemy poznać zagrania, kombosy i synergie kart które są popularne w obecnej "mecie".

Sawic na swoim kanale zgromadził już 324 materiały które zostały obejrzane prawie 770 tysięcy razy. Niestety posiada on tylko nieco ponad 4500 widzów, a kanał prowadzi już od 18 Marca 2014 roku.
Zajrzyjcie na jego kanał jeśli chcecie poznać co nieco karciankę prosto od giganta znanego pod nazwą Blizzard. Naprawdę warto bo bardzo dobrze tłumaczy wszelkie zawiłości jakie powstały w grze podczas dodawania nowych kart i mechanik z nimi związanych.