Małopolska EkoMeetUp 2019 oficjalnie ogłoszony!

Małopolska EkoMeetUp 2019 oficjalnie ogłoszony!

MeetUp®  2019 w Krakowie zbliża się wielkimi krokami. Już 31 sierpnia w krakowskiej Tauron Arenie odbędzie się największe spotkanie YouTuberów z widzami. Tymczasem, już za kilka dni w Zakopanem będzie miało miejsce inne równie dobrze zapowiadające się wydarzenie. Mowa o Małopolska EkoMeetUp 2019! 


Kolejny raz tego typu event, którego współorganizatorami jest proekologiczny projekt Czyste Tatry 2019 ekoMałopolska oraz odpowiedzialna za MeetUp® firma GetHero, zawita w polskie Tatry. Już 27 lipca widzowie będą mieli okazję spotkać popularnych YouTuberów, z którymi wspólnie wyruszą na szlak i pokażą jak dbają o środowisko.Małopolska EkoMeetUp odbywa się w trakcie proekologicznej inicjatywy Czyste Tatry 2019 ekoMałopolska. Jej celem jest uświadomienie tego, że dbanie o środowisko leży w interesie każdego z nas. Twórcy inicjatywy mają zamiar połączyć przyjemnie z pożytecznym, a każdy z uczestników będzie miał możliwość wraz z YouTuberami wyruszyć na piękne szlaki w celu ich wspólnego oczyszczania oraz dania przykładu innym.

To wydarzenie już w zeszłym roku dało świetny pokaz tego, jak społeczność internetowa potrafi działać w realnym świecie w wspólnym celu i nie są jej obojętne losy zarówno naszej polskiej wizytówki jak i całej planety. Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w tym evencie, kliknijcie tutaj aby przejść do rejestracji. Dołączcie także do oficjalnego wydarzenia na facebooku, na którym wkrótce zostaną ogłoszeni pierwsi YouTuberzy. Zjawicie się na Małopolska EkoMeetUp 2019?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.