Malczyńscy pomagają potrzebującym!

Malczyńscy pomagają potrzebującym!

W ostatnim czasie o grupie Malczyńskich zrobiło się dość głośno. Ich filmy o charakterze komediowym podbiły polski YouTube. Prawie pod każdym filmem w komentarzu znajdziemy charakterystyczne powiedzonko "Gitara siema", ale dzisiaj nie o tym chcielibyśmy Wam powiedzieć. Twórcy postanowili przyczynić się do czegoś dobrego. Jak? Przeczytajcie sami!


Najnowszy film na kanale Marcina Malczyńskiego nosi tytuł "TYPOWY ŻUL". Na pewno wiele osób pomyśli sobie, że grupa postanowiła pośmiać się z bezdomnych. Cytując klasyka - "nic bardziej mylnego". Wszystkie dochody z najnowszego filmu są przeznaczone na pomoc bezdomnym. Według nas to bardzo szlachetny gest ze strony YouTuberów. Większość bezdomnych jest skazanych na mróz oraz samotność w okresie świątecznym. Nie wszyscy spędzą go z rodziną przy ciepłym kominku i wigilijnym karpiu. Warto pomagać takim osobom i udostępniać film Malczyńskich, aby akcja trafiła nawet do najdalszych zakątków internetu.

Jeśli chcecie pomóc jeszcze bardziej, to Marcin pomyślał o takich dobrych duszach jak Wy i zorganizował zbiórkę na stronie zrzutka.pl. Jak na razie udało się zebrać tylko kilkadziesiąt złotych, lecz może to być spowodowane tym, że niektóre banki zaksięgują przelewy dopiero w poniedziałek. Tak, czy siak warto przelać cokolwiek na ten szczytny cel. Jeśli każdy widz YouTubera przelałby chociaż złotówkę to już mielibyśmy aż 760 000 złoty. Jak widzicie, warto pomagać.A co Wy myślicie o tej całej akcji? Pomogliście? Piszcie w komentarzach!