Malczyńscy parodiują

Malczyńscy parodiują "Poka Sowe"!
Na pewno pamiętacie nasz ostatni artykuł o ostatnim "hicie" internetu, czyli o piosence SexMasterki. Jeśli jeszcze go nie czytaliście, to zachęcamy Was zrobienia tego teraz. Od momentu, gdy "Poka Sowe" ujrzało światło dzienne powstało wiele przeróbek nagrania, jednak nas najbardziej zainteresował materiał dodany dzisiaj na kanał Malczyńskich
Malczyńscy swoją "petardę" zapowiadali na social mediach. Ich fani w komentarzach szukali podobieństwa do SexMasterki, która tak samo określała swój materiał. Jak się teraz okazało, widzowie mieli racje."Poka Dresa" to przeróbka piosenki SexMasterki prosto od braci Malczyńskich. W swojej humorystycznej wersji chłopaki ponownie wcieli się w znanych nam już dobrze dresów-Adiego i Sebę. Cały tekst opowiada o życiu typowego dresa i jego przygodach. W teledysku nie zabrakło także Karyny i Jessiki. Sami sprawdźcie czy cover Malczyńskich przebił oryginał!


Malczyńscy już wcześniej wzięli udział w podobnym projekcie. We wrześniu wraz z grupą Letni, Chamski Podryw stworzyli "Sebamobil", który był parodią utworu "Czinkłaczento". Ich produkcja została obejrzana już około 8 milionów razy. Czy "Poka Dresa" pobije ten rekord?


 
avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.