Make Up in the City - wspólny serial poradnikowy YouTuberek!

Make Up in the City - wspólny serial poradnikowy YouTuberek!

YouTuberki i blogerki uwielbiają współpracę z markami, szczególnie jeśli wynikają z niej fajne i ciekawe efekty. Często też korzyści z takich kooperacji wpływają dla trzech stron - nie tylko YouTuberek i marek ale również dla widzów. Tak jest i tym razem, we współpracy kilku YouTuberek i blogerek z pewną marką widzowie dostają korzyść w postaci kilku świetnych materiałów na YouTube. Sami zobaczcie o co konkretniej chodzi!
Już od jakiegoś czasu kilka YouTuberek i blogerek, między innymi Olciiak, Beksy i Tofiki, pracowało nad ciekawą akcją, której efektami do tej pory dziewczyny nie mogły się dzielić. Wczoraj jednak, na swoim Instagramie oraz Facebooku Beksy poinformowały o zakończeniu pracy nad przedsięwzięciem i podały link pod którym można znaleźć materiały wyprodukowane podczas współpracy.Dokładniej mówiąc, kilka dziewczyn znanych nam z mediów takich jak YouTube, Instagram, Facebook, czy prowadzących blogi, razem z marką Maybelline wspólnie wzięły udział w projekcie Make Up in the City, którego celem jest oczywiście promocja i reklama kosmetyków z nowej kolekcji marki ale nie tylko. Aby urozmaicić współpracę i nie ograniczać się do zwykłych spotów bądź zdjęć, YouTuberki i blogerki zostały zaangażowane w nagrywanie poradników na kanał na YouTube Maybelline. W każdym z tych poradników nasze medialne specjalistki od makijażu udzielają istotnych porad w wielu wizażowych kwestiach. Jest już kilka odcinków z tej serii, ale to dopiero początek.Nowe filmy na wspólnym kanale będą pojawiały się regularnie co środa o godzinie 16. Mamy już jeden odcinek o brwiach w wydaniu Olciiak, jeden odcinek w wydaniu Margaret i każdy z nich jest równie ciekawy. Sami zobaczcie jak dziewczyny spisują się w akcji.

Póki co nie możemy się doczekać kolejnych odcinków. Jesteśmy ciekawi jak wypadnie reszta dziewczyn w tym Beksy i Tofiki!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.