Konto

Konto "Make Life Harder" na Instagramie zostało zablokowane

Smutna informacja dotarła dziś w nocy do fanów profilu "Make Life Harder". Oficjalne konto popularnej społeczności na Instagramie zostało zablokowane. Profil obserwowało ponad 560 tysięcy osób, a w ostatnim czasie cieszyło się ono szczególnym zainteresowaniem.


Tytułowy fanpage został założony w 2011 roku. Początkowym celem społeczności było wyśmiewanie strony "Make Life Easier" poświęconej modzie i zakupom. Po wielu latach działalności, twórcy zebrali ogromną i niezwykle zaangażowaną społeczność, która głównie śledziła ich humorystyczne wstawki i komentarze dotyczące bieżących tematów.

Przed północą, konto make_life_harder na Instagramie, które śledziło ponad 56o tysięcy osób, zostało zablokowane. Informację podało oficjalne konto społeczności na Facebooku. Twórcy strony napisali, żeby nie tracić jednak dobrych humorów, gdyż wrócą "w ten czy inny sposób".W ostatnich tygodniach konto MLH cieszyło się niezwykle dużym zainteresowaniem w związku z regularnymi publikacjami strony na temat obecnych wydarzeń w kraju. Make Life Harder przez popularne media zostało nazwane "najważniejszym medium protestów po wyroku TK w sprawie aborcji.". Dla młodych osób ze względu na język przekazywanych treści stanowiło alternatywę dla tradycyjnych mediów głównego nurtu, a obecnie osiągało rekordowe zasięgi.

Wraz z blokadą konta, na Instagramie powstało wiele nieprawdziwych profili podszywających się pod społeczność "Make Life Harder". Miejcie to więc na uwadze i śledźcie jedynie zweryfikowane profile. Jeśli tylko konto MLH zostanie odzyskane, ten wpis zostanie zaktualizowany.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.