Magik Y nagrał film ze znanym na całym świecie YouTuberem!

Magik Y nagrał film ze znanym na całym świecie YouTuberem!

Magik Y - najpopularniejszy magik na polskim YouTube, od wielu miesięcy próbuje swoich sił także za granicą. Na jego kanale "Magic of Y" publikowane są obecnie praktycznie same treści w języku angielskim. Teraz twórca zdecydował się na nagranie materiału ze znanym na całym świecie YouTuberem.


Mowa o MrBeast, który jest założycielem jednego z najbardziej popularnych kanałów rozrywkowych na świecie. YouTuber słynie z nagrywania szalonych materiałów bazujących na obecnych trendach. Kanał subskrybuje ponad 10 milionów osób, a jego materiały cieszą się niebywałą popularnością. Dla przykładu jeden z nich, opublikowany 3 miesiące temu, wygenerował już ponad 54 miliony wyświetleń!

Przy okazji ostatniej wizyty Magika Y w Los Angeles, polski twórca zrealizował odcinek z MrBeast, któremu przedstawił kilka magicznych sztuczek. Igrek "okradł" znanego YouTubera, złamał jego monetę czy w efektowny sposób spowodował zniknięcie kart. Na sam koniec podarował mu dwa lizaki, a sam MrBeast nie mógł uwierzyć w to, jak Magik Y tego dokonał. Koniecznie zobaczcie ten materiał sami!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.