Magik Y rusza z nową akcją crowdfundingową

Magik Y rusza z nową akcją crowdfundingową

Poprzednia zbiórka zorganizowana przez najpopularniejszego iluzjonistę na polskiej scenie YouTube zakończyła się ogromnym sukcesem. Zainteresowanie projektem było tak duże, że postawiony przez twórcę róg przekroczony został siedmiokrotnie. Co Y przygotował tym razem?


Nowa wersja kart to nie wszystko, co ma do zaoferowania iluzjonista - ten przedmiot warto jednak nadmienić jako pierwszy, a to z kilku powodów. Dostępne będą aż dwa rodzaje talii do wyboru - niebieska oraz czerwona. Obie wykonane z najwyższej jakości materiałów i zapakowane w pudełka pokryte złotą folią oraz stworzone z najwyższej jakości papierów maczanych. Wszystko to wyprodukowane w legendarnej fabryce United States Playing Card Company. Cena kart w sklepie po udanej zbiórce wynosić będzie 50 zł + wysyłka.Mimo że to wyprodukowanie kart stanowi główny cel zbiórki (pierwszy próg to tak jak w przypadku poprzedniej akcji, 38 tysięcy złotych) to nie są jedyną atrakcją. Iluzjonista przygotował również drugą część swojego magicznego poradnika na DVD "Inceptum", który zawierać będzie porcję poradników i prezentacji przeróżnych sztuczek. Cena płyty w sklepie po udanej zbiórce wynosić będzie 99,99 zł + wysyłka.Ponadto Magik Y jest kolejnym twórcą, który przedsięwziął się napisania książki. W jego przypadku dzieło ("13 kroków by stać się magicznym") zawierać będzie nie tylko kulisy magii, ale wytłumaczone w nim zostaną kwestie związane z pytaniami "jak stać się magicznym" oraz "jak ja to osiągnąłem?". Cena książki w sklepie po udanej zbiórce wynosić będzie 49 zł + wysyłka.Na swoim kanale Y zamieścił odpowiedni materiał, w którym opowiada o szczegółach nowego projektu i zachęca do wspierania zbiórki. Sam o akcji mówi, że jest ona "najważniejszym projektem w moim życiu".Stronę ze zbiórką znajdziecie tutaj. Jesteśmy ciekawi czy odniesie podobny sukces do poprzedniej.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.