Magik Y otworzył kanał po polsku

Magik Y otworzył kanał po polsku

Magik Y - najpopularniejszy magik na polskim YouTube, po osiągnięciu 800 tys. subskrypcji na kanale Magic of Y w marcu 2018 roku, zmienił swój kanał na angielskojęzyczny. Teraz, po półtorej roku działalności na zagranicznym YouTube, postanowił otworzyć dodatkowy kanał po polsku. 


Magik Y to teraz także Iluzjonista Y! Właśnie taką nazwę jego nowy kanał, na który planuje wrzucać m.in. materiały ze znanymi polskimi YouTuberami. Iluzjonista na nowym kanale opublikował już pierwszy materiał, w którym tłumaczy decyzję o ponownym rozpoczęciu przygody na polskim YouTube.Iluzjonista Y planuje publikować na nowym kanale coś więcej niż magiczne sztuczki. Na ten moment YouTuber nie zdradził tego nad czym pracuje, ale możemy spodziewać się nowej serii, która nieco odbiega od głównej tematyki, z której znamy Magika Y. Dodatkowo, Y już wkrótce odpowie na wszelkie pytania widzów, publikując pierwsze Q&A.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.