Magik Y czaruje u Mamy Blowa!

Magik Y czaruje u Mamy Blowa!

Jakiś czas temu byliśmy świadkami założenia kanału na YouTube przez mamę Blowa. W bardzo krótkim okresie czasu przybyło na niego bardzo dużo osób, które postanowiły zostawić subskrypcję. Wbrew pozorom mama Karola regularnie nagrywa od tamtego momentu różne materiały - teraz natomiast pojawił się pierwszy film z udziałem innego twórcy.
Mowa tutaj o Magiku Y, którego nie raz obserwować mogliśmy u Blowka. Uczył go między innymi sztuki tasowania kart oraz pokazywał przeróżne magiczne sztuczki. Kolejna wizyta iluzjonisty u Karola nie mogła więc obyć się bez udziału jego mamy, która od pewnego czasu również prowadzi własny kanał na YouTube. Wszystko jest o tyle ciekawe, że spotkanie to nie zostało uwiecznione tylko i wyłącznie na jednym profilu, lecz zostało podzielone aż na trzy części, z których każda jest na swój sposób wyjątkowa. Najdłuższy materiał pojawił się u Mamy Blowa. Y zademonstrował w nim najwięcej trików i opowiedział najwięcej historii, więc polecamy zacząć właśnie od niego.Podobny klip pojawił się również u samego iluzjonisty, gdzie praktycznie ukazane są bardzo podobne rzeczy, lecz znaleźć można również unikalne sceny. Y wyjaśnia na przykład w jaki sposób (bez wzbudzania podejrzeń twórcy) zdobył od Blowa numer telefonu jego mamy.Krótki materiał opublikowany został także u samego Karola - jest najkrótszy spośród zaprezentowanych powyżej i stanowi raczej zaproszenie do ich obejrzenia aniżeli prezentację czegoś nowego.


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.