Magic of Y u Łukasza Jakóbiaka!

Magic of Y u Łukasza Jakóbiaka!

Na kanale „20 m2 Łukasza” ostatnio sporo się dzieje. Przez dłuższy czas rzadko mieliśmy okazję oglądać w kawalerce Jakóbiaka kogoś, kto jest ściśle związany ze światem YouTube. Niedawno jednak wywiadu zgodził się udzielić Y z kanału „ Magic of Y ”, a dodatkowo nagrać także swój własny odcinek z udziałem Łukasza.


Nieczęsto zdarza się, żeby osoba, która została zaproszona do popularnej już w Internecie kawalerki, zdecydowała się w pewien sposób zrewanżować i zaproponować Łukaszowi udział w jednym z materiałów, który pojawi się na jej osobistym kanale. Taki krok podjął Magic of Y, chociaż nie zrobił tego w standardowy sposób. Iluzjonista wykorzystał nieużyte w filmie Łukasza Jakóbiaka sceny, które tak naprawdę stanowią backstage wywiadu w kawalerce. Zaskakuje on swojego rozmówcę spontanicznymi sztuczkami i wytrwale stara się udowodnić mu swoje nadzwyczajne zdolności. Wykorzystuje nawet moment, kiedy Łukasz był pewny, że kamery są już wyłączone, a Y po prostu sobie z niego żartuje. W rzeczywistości jednak było zupełnie inaczej i musimy przyznać, że niespodziewane, magiczne triki były idealnym urozmaiceniem z pozoru zwyczajnego, standardowego tworzenia kolejnego odcinka na kanał „20 m2 Łukasza”.
Jeżeli nie zapoznaliście się jeszcze z wywiadem samym w sobie, to koniecznie to zróbcie. Y bardzo ciekawie opowiada o swojej przygodzie w programie „Mam Talent”, o tym, co od tego czasu zmieniło się zarówno w jego prywatnym oraz zawodowym życiu, jak i w jego wyglądzie Nie zabrakło także informacji dotyczących marzeń oraz planów na przyszłość twórcy YouTube. Nie wiemy, czy widzieliście już kiedyś zjadanie banknotów na wizji, ale jeżeli z jakiegoś powodu chcielibyście to zobaczyć, to tym bardziej zajrzyjcie na kanał Łukasza. Spokojnie, to tylko jeden z etapów magicznej sztuczki, którą Y zaprezentował w poniższym materiale. Brzmi naprawdę dziwnie, lecz efekty sprawiły, że do tej pory zadajemy sobie standardowe pytanie „Jak on to zrobił ?!”.
Jak Wam podoba się iluzja w wykonaniu Y? Znacie sekrety jego magii? Koniecznie piszcie o tym w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl