Magic of Y rozdaje pieniądze na ulicy!

Magic of Y rozdaje pieniądze na ulicy!

Nieczęsto zdarza się okazja, aby ktoś na ulicy tak po prostu dał nam pewną kwotę pieniędzy. Na przekór temu postanowił wyjść Magic of Y, który wspólnie z firmą Desperados zaczął rozdawać banknoty losowym ludziom. 


Firma Desperados produkująca napoje alkoholowe postanowiła przeprowadzić loterię, w której poprzez kupowanie ich produktów możemy wygrać pewną sumę pieniędzy, a tą z kolei przeznaczyć na głupoty, czyli na dowolną, wybraną przez nas przyjemność. Do współpracy zaprosili Magic of Y, popularnego iluzjonistę na polskim YouTube. Zaczepiając ludzi na mieście sprawdzał, czy są skorzy wziąć od obcego człowieka jakąś ilość pieniędzy. Gdy odrzucali propozycję, zamieniał banknot w zupełnie coś innego albo całkowicie odwrotnie.
Oprócz znaczenia promocyjnego loterii, film ma na celu sprawdzenie tego, jak bardzo ufamy innym i czy nie jesteśmy zbyt chciwi. Ciekawa akcja, która daje wiele do myślenia, a także zachwyca zdolnościami samego twórcy.

Co sądzicie o tej akcji? Piszcie w komentarzach!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.