Magic of Y otwiera swoją szkołę iluzji

Magic of Y otwiera swoją szkołę iluzji

Magic of Y poinformował o swoim nowym projekcie. 394 to internetowa "szkoła iluzji", na którą składa się m.in. osiem unikatowych lekcji oraz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku. 


Magic of Y to bez wątpienia najpopularniejszy iluzjonista w naszym kraju. Obecnie najwięcej treści publikuje na TikToku, gdzie krótkie pokazy "magii" cieszą się naprawdę sporą popularnością. Twórca od dłuższego czasu pracował jednak nad nieco większym projektem.

Mowa o wirtualnej "szkole iluzji" o nazwie 394. Magic of Y zdecydował się na przygotowanie ośmiu lekcji, w ramach których zdradził sekret swoich najpopularniejszych sztuczek wykonanych przy użyciu kart. Dostęp do materiałów kosztuje 349 złotych. Oferta trwa jednak wyłącznie do 30 kwietnia, potem nabór zostanie zamknięty.

W cenie "szkoły" mieści się jednak jeszcze kilka bonusów. Przede wszystkim twórca dołączy swój pierwszy kurs magii Inceptum oraz nagranie z webinaru "Jak bycie iluzjonistą zmieni Twoje życie?”.Dodatkowo twórca zachęca chętne osoby do skorzystania z kodu "SZKOLAMAGII", który obniży cenę dostępu do lekcji o 100 złotych. Co więcej, Magic of Y ma nadzieję, iż w przyszłości w ramach "szkoły" zorganizowane zostaną warsztaty stacjonarne.

 

Co sądzicie o nowym projekcie iluzjonisty? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.