Magik Y po raz kolejny zadziwia YouTubera!

Magik Y po raz kolejny zadziwia YouTubera!

Na polskiej scenie YouTube jak na razie mało jest rozpoznawalnych iluznjonistów, którzy cieszą się renomą wśród większej widowni. Taką osobą jest niewątpliwie Magik Y, który od paru lat zaskakuje masę osób swoimi umiejętnościami. Gdy pojawia się na różnych wydarzeniach typu MeetUp pokazuje co potrafi innym twórcom. Dzisiaj zrobił coś podobnego, lecz w nieco innej scenerii.


To właśnie materiały, w których iluzjonista zaskakuje innych YouTuberów cieszą się największą popularnością. Jednym z najczęściej oglądanych filmów na kanale Magic of Y jest ten, w którym ośmiu twórców zostaje świadkiem iluzjonistycznych sztuczek. Materiał nakręcony podczas IEM Katowice 2015 zdobył do tej pory ponad milion dwieście tysięcy wyświetleń, co czyni go drugim pod względem popularności na jego kanale:
Większość filmów z twórcami YouTube tworzony jest właśnie na takich wydarzeniach, na których powstał między innymi wyżej wymieniony. Dzisiaj Magik Y postanowił nieco odejść od standardów i wybrać się do znanego z różnych konfrontacji AdBustera w celu ukazania mu swoich umiejętności. Nie zabrakło momentów zdziwienia oraz niedowierzania w to, że takie magiczne sztuczki są w ogóle możliwe. Jeśli chcecie dowiedzieć się jak zamienić normalna talię kart w zbiór złożony tylko z jednego rodzaju to zapraszamy do obejrzenia materiału, nie zawiedziecie się:
Jeśli nie mieliście jeszcze okazji, aby zapoznać się z twórczością Magic of Y oraz AdBustera to zapraszamy do zerknięcia na ich kanały, a my oczekujemy na następną dawkę wrażeń związaną z kartami!


Jak oceniacie ten występ? Piszcie!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.