Magda Gessler otwiera kanał na YouTube

Magda Gessler otwiera kanał na YouTube

Magda Gessler to kolejna osobistość telewizyjna, która postanowiła spróbować swoich sił na YouTube. Na kanale założonym czwartego listopada pojawiły się właśnie pierwsze materiały, gdzie restauratorka przedstawia przepisy na tradycyjne dania wigilijne.


Kilka dni temu na kanale "Magda Gessler" zadebiutował zwiastun projektu. Z filmu wprowadzającego wywnioskować możemy, że do świąt Bożego Narodzenia tematyka profilu będzie stricte wigilijna. Restauratorka zamierza przedstawić przepisy na dania, bez których nie wyobraża sobie tego wyjątkowego okresu.

Na pierwsze materiały nie musieliśmy długo czekać. Dostępne już są dwa filmy - "Barszcz czerwony" oraz "Uszka z grzybami". Po seansie tychże odcinków jestem zdania, że kanał Magdy Gessler ma potencjał. Dlaczego?

Wyżej wspomniane filmy naprawdę przyjemnie się ogląda. Wpływ na to ma z pewnością świąteczna scenografia oraz kojąca muzyka w tle, ale także spokój prowadzącej oraz klarowne wyjaśnianie procedury gotowania krok po kroku.

Oczywiście na świątecznych daniach się nie skończy. Na kanale "Magda Gessler" publikowane będą od stycznia przepisy na inne potrawy. Swoje propozycje można składać na Facebooku gwiazdy.

W momencie pisania tego artykułu kanał Magdy Gessler subskrybuje 7,6 tys. użytkowników.

 

Co sądzicie o debiucie Magdy Gessler na YouTube? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.