Maffashion i Czarek polecą na Wyspy Zielonego Przylądka z ekipą Radio Eska

Maffashion i Czarek polecą na Wyspy Zielonego Przylądka z ekipą Radio Eska

"ESKA Odwołuje Zimę" to mający już wiele edycji konkurs organizowany przez Radio ESKA. Już po raz ósmy słuchacze radia będą mieli okazję odpocząć od polskiej zimy i udać się w dużo cieplejsze i przyjemniejsze o tej porze roku miejsce, wraz z wybranymi przez organizatorów gwiazdami. W tym roku kierunek podróży to Wyspy Zielonego Przylądka, a wśród wysłanników radia znaleźli się między innymi Maffashion oraz jej narzeczony, Czarek Jóźwik z kanału Abstrachuje.


Zaręczona niedawno para od jakiegoś czasu bardzo często angażowana jest w różnego rodzaju akcje marketingowe. Świeżo po reklamie Coca Coli, nagranej na ich wspólnym wyjeździe do Barcelony, Julia i Czarek zostali członkami tegorocznej ekipy konkursu "ESKA Odwołuje Zimę"Poza nimi, zwycięzcy nagrody głównej będą mieli okazję poznać między innymi Kamila Bednarka oraz Ewe Farną, którzy w tym roku zostali ambasadorami wyjazdu. Jako ciekawostkę warto dodać, iż w zeszłorocznej ekipie konkursu znalazł się Sylwester Wardęga.

ru-0-r-650,0-n-Po2217994CSlX_ekipa_eska_odwoluje_zime_2016_w_drodze_na_wakacje

Dla zainteresowanych przyda się informacja, iż konkurs trwa jeszcze przez kilka dni, więc jeśli macie ukończone 18 lat oraz marzy Wam się tygodniowy odpoczynek, więcej dowiecie się tutaj.

Poniżej możecie obejrzeć relację Sylwka Wardęgi z zeszłorocznego wyjazdu na Fuertaventure.


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl