Maciej Stuhr z kanałem na YouTube!

Maciej Stuhr z kanałem na YouTube!

Coraz częściej zdarza się, że wielkie osobistości znane ze świata kina czy telewizji otwierają swoje kanały na YouTube. Cezary Pazura zadomowił się już całkiem nieźle na tej platformie, a teraz przyszedł czas na Macieja Stuhra.


Treści na kanale młodego aktora będą jednak zdecydowanie inne od tego, co można zobaczyć u Cezarego Pazury. Stuhr opublikował już jeden film na swoim kanale i daje on pogląd na to, że może on służyć do publikowania treści, które tworzy wraz ze studentami warszawskiej Akademii Teatralnej.

Zobaczcie krótkometrażowy film "Milczenie polskich owiec":Ten komediowy film opowiada o grupie młodych ludzi, którzy próbują się porozumieć w knajpie w jednym z miast. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Maciej Stuhr.

Serwisowi Wirtualnemedia.pl udało się ustalić, że ten kanał powstał za zgodą i wiedzą władz Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, na której Stuhr prowadzi zajęcia na wydziale aktorskim. Kanał najprawdopodobniej będzie wykorzystywany do zamieszczania tego typu materiałów tworzonych ze studentami Akademii Teatralnej.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.