Maciej Orłoś z nową motoryzacyjną serią na YouTube

Maciej Orłoś z nową motoryzacyjną serią na YouTube

Maciej Orłoś rozpoczął nową serię motoryzacyjną "Wysokie Obroty" na swoim kanale YouTube. Na jej łamach testowane będą szybkie oraz drogie samochody, a także prowadzone rozmowy z gośćmi. Nie zabraknie także wyzwań.


Maciej Orłoś od pewnego czasu publikuje na swoim kanale głównie materiały z cyklu "W Telegraficznym Skrócie", gdzie w charakterystyczny dla siebie sposób przedstawia wiadomości z Polski i ze świata. Jak się okazuje, dziennikarz postanowił rozpocząć właśnie nowy format.

Mowa o... serii motoryzacyjnej pod nazwą "Wysokie obroty". Czego możemy się spodziewać po tym projekcie? Przede wszystkim szybkich, drogich oraz luksusowych samochodów. Poza tym możemy liczyć na występy gości interesujących się motoryzacją. W pierwszym odcinku wystąpił Rafał Gębura znany z kanału 7 metrów pod ziemią



Mężczyźni porozmawiali o preferencjach motoryzacyjnych oraz m.in. doświadczeniach YouTubera za kółkiem. "Wysokie obroty" wyróżniać się mają segmentem wyzwań. Rafał wziął udział chociażby w wyścigu gokartów.

Trudno stwierdzić czy kolejne materiały z serii pojawiać się będą regularnie. Można przypuszczać, że tak. Warto więc śledzić kanał Macieja Orłosia na YouTube.

 

Co sądzicie o serii "Wysokie obroty"? Dajcie znać w komentarzach!


 

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.