Człowiek Warga rusza z nowym, własnym kanałem gamingowym!

Człowiek Warga rusza z nowym, własnym kanałem gamingowym!

Maciej Dąbrowski, autor programu Z Dupy od dziś rusza z nowym, vlogowym gamingowym kanałem. Na pierwszy ogień opublikowany został materiał z najmłodszej odsłony GTA. 


O pasji do gier Maćka wiadomo właściwie od zawsze. YouTuber sporadycznie na swoim Twitchu streamował z różnych gier, a na swoim kanale robił różne podejścia do tematyki gier. Na jego kanale pojawiały się materiały, na których Człowiek Warga recenzował gry (m.in FIFA 17 czy najnowsze Call of Duty), albo przedstawiał swój subiektywy ranking najlepszych gier na kultową Amigę.Jak deklaruje Maciej, jego kanał nie będzie poświęcony jedynie formatowi nagrywania odcinków z przechodzenia gier (tzw. "let's play"), ale także możemy spodziewać się newsów ze świata gamingu czy ciekawych gości. Kanał ma być prowadzony przez kilka osób, ale na ten moment nieznane są jakieś konkrety.

Maciej Dąbrowski hobbystycznie gra od 28 lat, jak sam wspomina, gry bardzo go ukształtowały. Klimatem materiały mają pozostać wierne dotychczasowej twórczości Człowieka Wargi na kanale Z Dupy, dlatego na pewno nie będzie to "typowy" kanał gamingowy. W przeciągu godziny kanał zasubskrybowało ponad 4,5 tysiąca widzów, a ta liczba wciąż bardzo szybko i prężnie rośnie. Subskrypcje na żywo możecie podejrzeć TUTAJ.

Subskrypcje na żywo PrzeGryw Kliknij, aby zobaczyć licznik subskrypcji na żywoKuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.