Maciej Dąbrowski show! Zobacz wczorajszy występ na głównej scenie WOŚP w Warszawie

Maciej Dąbrowski show! Zobacz wczorajszy występ na głównej scenie WOŚP w Warszawie

Wczoraj cała Polska żyła finałem 25. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku, do zbiórki przyłączyli się YouTuberzy.


Zwieńczeniem akcji współpracy marki Play z kilkoma YouTuberami był występ na głównej scenie WOŚP w Warszawie, przed pałacem kultury. Przed tysiącami ludzi, pierwszy raz na żywo zaśpiewał Maciej Dąbrowski, szerzej znany większości internautom jako autor programu Z Dupy. Co dokładnie zaśpiewał? Chodzi o piosenkę "Stary człowiek i może" , o którym pisaliśmy dwukrotnie - tutaj o samej piosence, a tutaj o kwocie jaką Play przeznaczy dla WOŚP za ponad 2 miliony wyświeleń teledysku. Obecnie ta kwota wynosi już ponad 230 tysięcy!

15996213_1400691716629113_886356859_n

Wczoraj na 30 minut przed oficjalnym zakończeniem tegorocznej edycji WOŚP, czyli o 19.30 na scenie głównej pojawił się  Maciej Dąbrowski, Szparagi, Mówiąc Inaczej oraz grupa dancingu międzypokoleniowego - wspaniała grupa radosnych i energicznych seniorów. Sam Człowiek Warga o występie napisał tak:
Nie umiem śpiewać. Nigdy tego nie robiłem na żywo. Nigdy też tego nie robiłem przed tysiącami ludzi. Było mega zajebiście pomimo zadyszki jaką złapałem i obawy przed tym, że zapomnę tekst. Jest w nas jednak wielka siła i życzę nam wszystkim, żeby było jej zawsze pod dostatkiem. Nigdy w życiu bym nie spodziewał się, że kiedykolwiek wystąpię na głównej scenie WOŚP. To cudowne, że życie potrafi tak zaskoczyć. A ja Was zaskocze i o 18:00 wrzucę dzisiaj OD DUPY STRONY #5 gdzie zobaczycie backstage, wpadki i mnóstwo śmiesznostek, oraz opowieści Goska z poprzednich filmów:)

Utwór w wykonaniu na żywo obejrzycie poniżej:


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.