Michu z M4K stworzył auto, które można wygrać w konkursie!

Michu z M4K stworzył auto, które można wygrać w konkursie!

Któż z nas nigdy nie śnił o Golfie? Prawdę mówiąc, to pewnie jest wiele takich osób, które tego nie robiły, ale taki zrobiony przez ekipę Miłośników 4 Kółek Golf 3. generacji akurat może być spełnieniem marzeń wielu miłośników motoryzacji... i dla kogoś będzie, bo samochód jest do wygrania w konkursie.


Po pięciu miesiącach pracy nad samochodem Michu wraz z ekipą nareszcie skończyli pracować nad Volkswagenem Golfem 3, którego właścicielem może stać się każdy. Aby wziąć udział w konkursie, należy skopiować link tej strony, a następnie zalogować się w tym miejscu za pomocą konta Google i wkleić wcześniejszy link. Do wzięcia udziału w konkursie konieczne jest jeszcze posiadanie konta YouTube, obserwowanie profilu M4K na Instagramie, polubienie na Facebooku i subskrybowanie na YouTube. Regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Zasady konkursu są bardzo proste, zwłaszcza jak na to, ile pracy i serca zostało włożone w regenerację samochodu. Michu dokładnie pokazuje, w jaki sposób Golf był modyfikowany, co zostało w nim zmienione i jak ogromną metamorfozę przeszedł. Jego wartość YouTuber wycenia na jakieś 40 tysięcy złotych, gdyż tyle zostało w niego zainwestowane.Jednak oprócz samego pojazdu szczęśliwiec wygra także liczne bonusy w postaci bonu na paliwo, zimowych opon czy zestawu olejów silnikowych. W gruncie rzeczy samochód wystarczy ubezpieczyć i jest gotowy do jazdy. Zwycięzca zostanie wybrany po dwóch tygodniach, po czym zostanie zaproszony po odbiór auta, z którego oczywiście będzie nagrany odcinek.

Konkurs zorganizowany przez Micha jest prawdopodobnie jednym z największych w historii polskiego YouTube. Nie chodzi bowiem tylko o wartość samochodu, która i tak jest bardzo duża, ale przede wszystkim o ogrom pracy i serca włożonego w wyremontowanie Golfa. Warto zaznaczyć, że Michu planuje w przyszłym roku zorganizować podobny konkurs, więc naprawdę warto śledzić jego poczynania.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.