Netflix zapowiada drugą część Lupina

Netflix zapowiada drugą część Lupina

W ostatnim czasie na głównej stronie Netflixa w najpopularniejszych produkcjach na pierwszym miejscu niezmiennie króluje serial "Lupin". Mamy oficjalne potwierdzenie - już niedługo obejrzymy jego kolejną część!


Serial miał swoją premierę stosunkowo niedawno, a już doczekał się grona miłośników (i to po pięciu odcinkach). Produkcja opowiada o zainspirowanym przygodami Arsène’a Lupina złodzieju gentlemanie Assanie Diop, który obmyśla zemstę na zamożnej rodzinie oskarżającej przed laty niesłusznie jego ojca o popełnienie przestępstwa. W roli głównej możemy oglądać Omara Sy.Na Twitterze pojawił się oficjalny wpis Netflixa sugerujący, że już niedługo pojawi się kolejna część przygód Assana. Będzie miało to miejsce jeszcze tego lata.Tym, którzy jeszcze nie obejrzeli pierwszych pięciu odcinków, polecamy to nadrobić! My z niecierpliwością czekamy na kolejne, a Wam jak podoba się ten serial? Dajcie znać w komentarzach!

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.