Łukasz Samoń reaktywuje swój kanał

Łukasz Samoń reaktywuje swój kanał

Stosunkowo niedawno informowaliśmy Was na łamach naszego portalu o reaktywacji kanału Ignacego Łukowskiego. Nie minęło dużo czasu, a powrót na swój główny profil ogłosił właśnie Łukasz Samoń, współprowadzący programu Mniej Więcej. Zobaczcie sami, co twórca przygotował dla swoich widzów.


Ostatni materiał na kanale Łukasza opublikowany został ponad rok temu. Oczywiście widzowie YouTubera nie mogli narzekać na brak treści z jego strony, bowiem kilka razy w tygodniu Mandzio pojawia się na Mniej Więcej oraz Jeszcze Więcej. Wygląda na to, że nowe filmy u Łukasza podejmować będą także tematykę jedzeniową.

Twórca jakiś czas temu odbył podróżniczy wyjazd do Japonii i przywiózł stamtąd kilka instant ramenów i zupek. Na najnowszym materiale możecie zobaczyć, która z tychże potraw okazała się najsmaczniejsza i z jakich powodów. Trzeba też zwrócić uwagę na aspekty techniczne klipu, który pojawił się u Łukasza. Montaż jest dosyć dynamiczny i nawet jeśli zupki chińskie nas niekoniecznie interesują, to trzeba przyznać, że całość ogląda się naprawdę ciekawie. Zresztą, przekonajcie się sami:Wraz z widzami Łukasza mamy nadzieję, że materiały na reaktywowanym kanale będą pojawiać się dosyć często i regularnie. Samemu twórcy życzymy przy tym powodzenia i dalszych sukcesów!

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.