Łukasz Jakóbiak ze swoim własnym

Łukasz Jakóbiak ze swoim własnym "Wjazdem na chatę"

Co jakiś czas twórcy postanawiają wprowadzić na swój kanał jakiś nowy format. Czasami jest to spowodowane spowolnionym przyrostem subskrypcji. Innym razem powodem jest chęć spróbowania czegoś nowego. czasami jest to jakiś plan, na który dany twórca nie miał wcześniej czasu lub środków. Często pojawienie się nowego formatu na danym kanale jest sporym zaskoczeniem, zwłaszcza u twórców, którzy dotychczas mieli swoją niszę, w której realizowali się od lat. Takim twórcą niewątpliwie jest Łukasz Jakóbiak.


Dla tych, którzy nie znają Łukasza, mimo tego, że posiada ponad trzysta tysięcy subskrypcji już spieszymy z wyjaśnieniami. Jest on znany z prowadzenia kanału 20m2, na którym pojawiają się wywiady ze znanymi osobistościami świata show-biznesu. Nazwa 20m2 wywodzi się z faktu, że wywiady te przeprowadzał on zazwyczaj w swojej kawalerce, która ma powierzchnię około dwudziestu metrów kwadratowych. Bywali u niego nie tylko YouTuberzy, ale też politycy, artyści i sportowcy. Właśnie dzięki temu charakterystycznemu miejscu prowadzenia wywiadów Łukasz jest tak znany, a robi to już naprawdę długi czas, bo aż od 2012 roku.

ajakobiak

Tym razem postanowił on wprowadzić na swój kanał coś zupełnie nowego. Wczoraj udostępnił film będący pierwszym odcinkiem nowej serii. Jak mieszkają gwiazdy, bo prawdopodobnie tak właśnie będzie się ona nazywać, to materiały, w których Łukasz będzie odwiedzał domy celebrytów i pokazywał swoim widzom jak mieszkają znane osobistości. Na pierwszy ogień poszedł Tomek Oświeciński znany przede wszystkim z filmu "Pitbull. Nowe porządki", ale też z reality show Agent – Gwiazdy i serialu "M jak miłość".


Na wstępie Łukasz mówi co inspirowało go przy tworzeniu nowej serii. Potem przechodzimy do windy, w której Jakóbiak prezentuje swój sprzęt i przedstawia operatora. Po wejściu do mieszkania, Łukasza z wielkim entuzjazmem wita Majka, córka Tomka. Z racji tego, że jest on on również trenerem personalnym rozmowa zaczyna się od ćwiczeń i diety. Jeśli chcecie dowiedzieć się co było dalej, koniecznie zapoznajcie się z materiałem Łukasza. Forma przedstawienia filmu jest bardzo podobna do sposobu w jaki Jacek Gadzinowski nagrywa swoje Wjazdy na chatę.

Podoba Wam się nowa seria na kanale 20m2? Chcielibyście zobaczyć więcej tego typu materiałów na kanale Łukasza? Napiszcie co sądzicie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.