Łukasz Jakóbiak z ciekawą aukcją charytatywną!

Łukasz Jakóbiak z ciekawą aukcją charytatywną!

Łukasz Jakóbiak to nie tylko internetowy twórca, lecz także uczestnik drugiego sezonu "Azja Express" - programu emitowanego na antenie TVN. Fakt ten postanowił wykorzystać w słusznym celu i plecak, z którym podróżował przez czas pobytu w show wystawił na aukcję charytatywną.


Taki fant to zapewne niesamowita gratka dla wszystkich fanów nie tylko Łukasza, lecz również programu "Azja Express". Tytułowy twórca postanowił wystawić go na licytację, a cały dochód z jego sprzedaży przeznaczyć na cel charytatywny - Dom Dziecka w Chotomowie.Dlaczego właśnie taki zamiar, a nie inny? Łukasz odwiedził to miejsce w zeszłym roku, gdzie odbył się jego wykład motywacyjny. Wizytę w Domu Dziecka opisuje następująco:
Odwiedziny w każdej instytucji pomocy były wyjątkowe, ale Dom Dziecka w Chotomowie przemówił do mnie najbardziej. Rodzinna atmosfera i dzieci, które nie chciały mnie od siebie wypuścić...

Sam plecak licytuje w momencie pisania tego artykułu 13 osób, a obecna proponowana za niego kwota to 400 zł. Miejmy nadzieję, że wzrośnie ona przynajmniej dwukrotnie! Aukcję znajdziecie w tym miejscu.

Jeśli chodzi natomiast o sam program - każdy odcinek emitowany jest co środę o godzinie 21:30 na antenie TVN.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.