Łukasz Jakóbiak uczestnikiem Azjatyckiego show na antenie TVN!

Łukasz Jakóbiak uczestnikiem Azjatyckiego show na antenie TVN!

Niejednokrotnie mogliśmy usłyszeć o polskich YouTuberach, którzy występowali w różnych programach telewizyjnych. Zdecydowanie najbardziej egzotyczny program wybrał Łukasz Jakóbiak, który weźmie udział w programie "Azja Express".


Wczoraj w godzinach popołudniowych  na stronie TVN został opublikowany wpis, gdzie podano uczestników drugiej edycji "Azja Express". W programie bierze udział osiem dwuosobowych drużyn, których zadaniem jest dotarcie na metę wyścigu korzystając tylko z autostopów. Po drodze muszą wykonać zlecone zadania, a najszybsi z nich wezmą udział w pojedynku o amulet.

Uczestnikami są gwiazdy i celebryci, którzy wybierają, kto będzie im towarzyszyć podczas tych morderczych zmagań. Wśród nich możemy wyróżnić takie osobistości jak Michał Piróg, Antoni Pawlicki, czy Marta Wierzbicka. Wielką niespodzianką okazał się być Łukasz Jakóbiak, który został partnerem Joanny Przetakiewicz. Tym razem nie jest to wizualizacja. Druga edycja "Azja Express" zadebiutuje jesienią tego roku na antenie TVN.

Łukasz Jakóbiak będzie pierwszą internetową gwiazdą, która weźmie udział w tym programie.

Warto napomnieć, że na Instagramie Łukasza pojawiło się zdjęcie z siłowni, a opis świadczy o tym, że w najbliższym czasie YouTuber planuje gdzieś wyjechać. Jak można się domyślić miał tu na myśli Indie (a także Sri Lankę), gdzie nagrywane będzie show.Przygotowania do ciekawej wyprawy 💪👊👌 #crossfit


Post udostępniony przez Łukasz Jakóbiak (@20m2)


Również na profilu jego partnerki Joanny znalazło się zdjęcie wraz z Łukaszem.Spotted with my partner in crime @20m2 📷📷📷 #mindblow #lamaniasquad #lamaniagang #mindblowoman #mindblowgang #partners


Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)


 

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.