Ostra odpowiedź Kruszwila na materiał TVN!

Ostra odpowiedź Kruszwila na materiał TVN!

W internecie zrobiło się głośno tuż po tym, jak TVN wyemitował materiał o patostreamerach i Lordzie Kruszwilu podczas programu Dzień Dobry TVN. Młody twórca nie pozostał dłużny i w najnowszym odcinku powiedział, co myśli o sytuacji.


Materiał Dzień Dobry TVN możecie obejrzeć w tym miejscu. Kruszwil zarzuca stacji, że zmanipulowała odbiorców, rozpoczynając film od przedstawienia patostreamerów, a później zaczęła przybliżać jego sylwetkę, tym samym wrzucając go z nimi do jednego worka. Według Marka stacja uciekła się do takiego zabiegu, gdyż telewizja zaczyna powoli upadać i to internet cieszy się większą popularnością.Twórca zarzuca hipokryzję stacji TVN, która według niego emituje dużo ostrzejsze treści w telewizji, która trafia do jeszcze młodszej publiczności, niż ta zgromadzona na jego kanale. Głos w sprawie zabrał także Kamerzysta, o którym również była mowa w materiale TVN-u. Nie zgadza się on ze stwierdzeniem, że nagrywają oni filmy całkowicie na poważnie, gdyż robią to tylko w celach rozrywkowych i są czysto humorystyczne.

Marek wyraził chęć spotkania się z dziennikarzami TVN-u i skonfrontowania swoich poglądów i argumentów. Nawet przyjechał w tym celu specjalnie do Warszawy. Jesteśmy ciekawi, czy przedstawiciele TVN-u zareagują na jego odpowiedź i zobaczymy starcie między Lordem Kruszwilem a popularną stacją telewizyjną.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.