Lord Kruszwil już w TOP10 polskiego YouTube!

Lord Kruszwil już w TOP10 polskiego YouTube!

Lord Kruszwil znany jest wszystkim, którzy w ostatnim czasie przeglądali kartę "Na Czasie" na YouTube. Jego filmy osiągają rekordowe wyniki, a on sam pojawia się gościnnie w produkcjach innych twórców. Teraz Marek ma już kolejny powód do dumy - trafił do TOP 10 polskich YouTuberów!


Kruszwil zajmuje aktualnie 10 miejsce na liście kanałów z największą ilością subskrypcji. Do następnego miejsca, zajmowanego przez Planetę Faktów, trochę mu brakuje. Wyżej znajdują się jeszcze między innymi "Naruciak" oraz "5 sposobów na...". Najpierw jednak Marka czeka przekroczenie progu dwóch milionów subskrybentów. Jeżeli jego przyrosty utrzymają się, według prognoz nastąpi to już za 12 dni. Za 2 miesiące, przy obecnych przyrostach, Kruszwil będzie zajmował 7 miejsce w rankingu, a na zdobycie szczytu listy będzie potrzebował jeszcze 10 miesięcy. Bardzo możliwe jednak, że niedługo jego przyrosty nie będą tak duże jak teraz i nie będzie już tak szybko piął się po szczeblach listy. Do osiągnięcia Marek odniósł się w swoim nanowszym wpisie w zakładce "Społeczność" na YouTube:
Właśnie nastąpił historyczny moment, zdobyliśmy 10 miejsce w Polskim rankingu Youtube'a, biorąc pod uwagę, że topka nie zmieniała się od lat jest to naprawdę ogromne osiągniecie. Chciałbym wam podziękować, że razem tworzymy tak dużą i silną społeczność!Osiągnięcie tego miejsca przez Lorda oznacza, że wyprzedził kanały takie jak: IsAmUxPompa, MULTI, czy Izak LIVE. Warto zaznaczyć, że ci twórcy działają na YouTube już od bardzo dawna. Marek na zdobycie tej pozycji potrzebował niewiele ponad rok. Jest to ewenement na polskim YouTube, a Kruszwil już za chwilę będzie mógł poszczycić się także rekordem w najkrótszym osiągnięciu drugiego miliona subskrybentów oraz podbicia kolejnych kanałów TOP 10. Warto wspomnieć również o drugim kanale prowadzonym przez Marka i Kamerzystę. Kanał "Kamerzysta" w ciągu 24 godzin zdobył ponad 150 tysięcy subskrypcji, a od tamtego czasu liczba stale rośnie w bardzo szybkim tempie i na ten moment wynosi już blisko 900 tysięcy widzów.Jeżeli nic nie zatrzyma rozwoju kanału Marka, według prognoz za rok będzie zbliżał się do 6 milionów subskrypcji. Jest to jednak scenariusz, który zależy od wielu czynników. Taka liczba może zostać osiągnięta szybciej, a może się tak zdarzyć, że YouTuber nigdy jej nie uzyska. Z pewnością warto śledzić losy tego kanału. Jest to doskonały przykład, jak budzący kontrowersje pomysł i trochę pracy może zagwarantować ogromny sukces na YouTube. Już teraz wiele kanałów inspiruje się tą formułą, lecz od razu przypinana jest im łatka kopii Kruszwila. W najbliższym czasie możemy spodziewać się również wielu innych zmian w czołówce polskich kanałów, dlatego warto regularnie śledzić sytuację, przeglądając rankingi.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl