Lord Kruszwil z rekordem Polski podczas premiery na YouTube!

Lord Kruszwil z rekordem Polski podczas premiery na YouTube!

Niedawno wprowadzona u nas funkcja Premier na YouTube cieszy się sporą popularnością. Twórcy często z niej korzystają, dzięki czemu widzowie mogą wspólnie przeżywać premierę filmu ulubionego YouTubera. Okazuje się, że jednocześnie na nowy materiał może czekać aż kilkadziesiąt tysięcy osób.


Kto inny mógł ustalić wielki rekord, jeśli nie Lork Kruszwil, który zdominował algorytmy YouTube? Twórca dodatkowo zszokował swoich widzów ogoloną głową, na którą w dzisiejszym filmie reagują inni YouTuberzy:Kruszwil pochwalił się pod filmem swoim najnowszym osiągnięciem. Otóż twórcy udało się ściągnąć 43 tysiące ludzi podczas premiery powyższego filmu! Nie musimy dodawać, że odcinek notuje bardzo dużą oglądalność.

To wszystko dowodzi bardzo sprawnego działania nowej funkcji oraz tego, że przyjęła się wśród polskiej społeczności. Jesteśmy ciekawi, jakie kolejne rekordy będą osiągane w jej ramach i co trzeba zrobić w tym celu.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.