Logan Paul powraca na YouTube z filmem na temat samobójstw

Logan Paul powraca na YouTube z filmem na temat samobójstw

Bardzo głośna afera z Loganem Paulem w roli głównej odbiła się szerokim echem na całym świecie. Skandaliczne zachowanie twórcy w Lesie Samobójców spotkało się z ogromną krytyką twórcy, który później wielokrotnie przepraszał za swoje wyczyny. Od czasu ostatniego filmu z przeprosinami, który był udostępniony ponad 3 tygodnie temu nie pojawiało się nic nowego na kanale twórcy. Ostatnio jednak się to zmieniło. 


Logan Paul wznowił aktywność na swoim kanale po kilkutygodniowej absencji, wrzucając film na temat problemu samobójstw. Postanowił on zawalczyć tym, od czego ucierpiał. Trzeba przyznać, że jest to odważny krok. Wielu twórców starałoby się odciąć od takiej sytuacji i ją zatuszować.Logan postanowił jednak zgłębić problem samobójstw na świecie. Spotkał się z osobami, które przeżyły swoje próby samobójcze oraz rozmawiał ze specjalistami. Wszystko to uświadomiło mu, jak wielkim problemem na świecie są samobójstwa i postanowił wspomóc organizacje walczące z tym problemem. Zobowiązał się on wpłacić 1 milion dolarów na różne fundacje i organizacje.

Twórca mówi, że popełnił błąd, ale wiele się przez to nauczył i jest pewien, że to dopiero początek jego nauki. Czy do Logana rzeczywiście coś dotarło i stanie się on bardziej dojrzałym i odpowiedzialną twórcą, czy był to jedynie zabieg poprawiający jego wizerunek? Zobaczymy z jego kolejnymi poczynaniami.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.