Logan Paul postawił ogromną ilość pieniędzy na wygraną z KSI!

Logan Paul postawił ogromną ilość pieniędzy na wygraną z KSI!

Nie bijesz się? Co z Ciebie za YouTuber? Tę prostą zasadę doskonale rozumieją Logan Paul i KSI, którzy naprzeciwko siebie staną już 25 sierpnia. Jeden z nich jest zaskakująco pewny siebie.


Walka, która odbędzie się już za niecały miesiąc przybiera ogromne rozmiary pod praktycznie każdym względem. Panowie coraz bardziej obrzucają się błotem, fani są rządni krwi, a Logan Paul stawia milion dolarów na swoje zwycięstwo w starciu.

Logan Paul podczas radiowej audycji powiedział Charliemu Slothowi, dziennikarzowi Radio 1, że stawia milion dolarów nie tylko na to, że wygra z KSI, ale że znokautuje go w trzeciej rundzie. W ten sposób Logan wywiera ogromną presję na sobie, co musi oznaczać, że jest on niesłychanie pewny siebie i czuje się bardzo dobrze przed walką, jednak swoją wartość chce udowodnić głównie w ringu.

KSI natomiast przed walką jest bardzo mocny w słowach i decyduje się na słowne przepychanki:Pozostaje pytanie, czy Logan w ogóle może postawić pieniądze na siebie samego?  Teoretycznie nie można tego robić i przepisy nie pozwoliłyby na to w przypadku zawodowych pięściarzy czy sportowców. Jednakże jest to nieoficjalny pojedynek, który nie jest powiązany z żadną organizacją ani marką sportową, więc w tym przypadku rzeczywiście jest to możliwe.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.