Logan Paul niczego się nie nauczył i ponownie szokuje!

Logan Paul niczego się nie nauczył i ponownie szokuje!

Dopiero co Logan Paul wrócił do regularnego publikowania filmów na swoim kanale, a już sprawił, że pojawiły się kolejne kontrowersje. W swoim nowym filmie Logan strzela taserem w martwego szczura. 


Jeden z najnowszych filmów Logana Paula rozwścieczył organizację PETA, która dba o prawa zwierząt. Chodzi o to, że Logan znalazł na swoim balkonie dwa martwe szczury, których postanowił pozbyć się w bardzo niebanalny sposób. Użył bowiem do tego tasera, którym potraktował martwe zwierzęta kilkukrotnie z nieukrywaną satysfakcją, chociaż jego towarzysze byli widocznie obrzydzeni. Kiedy szczury były już w śmietniku YouTuber nie odmówił sobie ponownego potraktowania ich swoją bronią. A wszystko to jest poprzeplatane "zabawnymi" wstawkami z "zabawną" muzyką, wizerunkiem Logana i szczurów. Oglądacie na własną odpowiedzialność:Oto Tweet organizacji PETA, która jest rozwścieczona:W wolnym tłumaczeniu kiedy myślisz, że strzelanie do martwego szczura taserem pomoże Twojemu kanałowi. Jednak na tym sarkastycznym komentarzu nie koniec, bo wiceprezydent PETA Lisa Lange powiedziała TMZ, że tego typu treści nie powinny mieć miejsca na YouTube ani nigdzie indziej, gdyż mogą znieczulać młodych ludzi na okrucieństwo wobec zwierząt. Dodała także, że PETA żąda usunięcia filmu z serwisu. Podobnego zdania jest wielu internautów, którym także nie podoba się zachowanie Logana Paula.

Na tę chwilę YouTube zdecydował zawiesić reklamy na kanale Logana Paula, co zostało ogłoszone w tym tweetcie:Zawieszenie reklam nie wydaje się zbyt dużą karą dla twórcy pokroju Logana Paula. Najbardziej rozwścieczeni żądają, by jego kanał został usunięty z platformy, co jednak prawdopodobnie się nie wydarzy. Zachowanie Logana w tej sytuacji jest żenujące, zwłaszcza, że dopiero co wyrażał wielką skruchę i pożałowanie dla swojego zachowania po filmie z Lasu Samobójców.  Poszanowanie dla ciała zmarłego powinno być takie samo w przypadku ludzi, jak i zwierząt. Nawet tych najmniejszych. Niestety, ale Logan nie odrobił lekcji, którą ostatnio sam sobie zaserwował.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.